Adminisztrációs gyakornok (Refund csapat) - AirFrance KLM

Gyakornokot keresünk az AirFrance KLM Pénzügyi Szolgáltató központ repülőjegyek visszatérítésével foglalkozó egyik csapatába!

A Refund osztályon a következőkkel foglalkoznak a kollégák:

  • A világ összes országában a légitársaság által eladott, de fel nem használt repülőjegyek visszatérítése
  • Foglalások kezelése, törlése
  • Szabályok alkalmazásával a repülőjegy visszatérítések jogosságának elbírálása, és a visszatérítendő összeg kiszámítása, majd pénzügyi tranzakciók indítása

A diák feladatai nagyvonalakban a következők lennének:

  • Visszatérítendő jegyek kalkulációja szabályok alapján
  • Különböző rendszerekben a refundok feldolgozása, számolása, rögzítése, lezárása, visszautasítása

Elvárások

  • Felsőoktatásban folytatott tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás (elegendő, ha szövegértésben és írásban jó vagy)
  • Affinitás a számokhoz
  • Csapatjátékosság
  • Precizitás, pontosság, minőségre való törekvés
  • Monotónia tűrés
  • Megbízható, barátságos személyiség

Munkarend

8.30-17.30 óra között, hétköznap, heti min. 20 munkaóra

Munkavégzés helye

Lechner Ödön fasor 7. (Millenium Tower II.)

Cégnév: Márton Áron Szolgáltató Iskolaszövetkezet