Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) gyógyszerészeti államigazgatási feladatokat lát el, valamint egészségügyi államigazgatási szervként is működik. Most te is részese lehetsz a csapatuknak!

Feladatok:

  • Táblák, riportok kezelése
  • Rendezvények regisztrációs listájának ellenőrzése
  • Postázás
  • Adminisztratív teendők

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétköznaponként irodai nyitvatartási időben
  • Hetente 20-25 órában
  • Minimum egy év vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1259 Ft/óra
  • Megismerheted egy államigazgatási szerv működését
  • Kölcsönös megfelelés esetén folyamatos diákmunka-lehetőség
  • Belvárosi munkahely
  • Támogató csapat
  • Higiénikus környezet, kézmosási, fertőtlenítési lehetőség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete
  • Gyógyszerész/egészségügyi tanulmányok

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, kereshetsz vele bátran a lenti email címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet