Mind-Diák Szövetkezet
Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el energiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze a munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Adminisztrációs gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés
  • Informatikai rendszerek napi szintű használata
  • Szakmai terület és a kollégák támogatása
  • Dokumentumok előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkaidő
  • Heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet