Mind-Diák Szövetkezet
A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal. A világítástechnika minden területén szeretnének kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtanak ügyfeleik számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat terveznek.

Adminisztrációs gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Excel táblázatok kezelése (szumha, fkeres valamint pivot tábla és pivot chart használata)
  • Nagy adatbázisokban való adminisztratív feladatok gyors elvégzése
  • Bérszámfejtési információk magabiztos kezelése és ellenőrzése (külföldi bérszámfejtés is)
  • Egyéb, komplex adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági vagy informatikai területen
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Minimum középszintű, erős angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Heti minimum 25 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1259 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet