Mind-Diák Szövetkezet
A Trusted Adviser Kft magyar és nemzetközi ügyfelek részére nyújt könyvvizsgálati és kapcsolódó tanácsadási szolgáltatásokat. Ügyfeleink a gazdasági élet minden szektorában megtalálhatók, de kiemelt ügyfélkörrel rendelkezünk a pénzügyi (befektetési alapok, pénzügyi vállalkozások), gyártó, szolgáltatási és ingatlan szektorból. A könyvvizsgálati árbevétel adatok alapján a Trusted Adviser Kft Magyarország 20 legnagyobb könyvvizsgáló társaságának egyike.

Adminisztrációs gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatrögzítés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatbázisok kezelése
  • Számlák rögzítése
  • Scannelés, lefűzés
  • Irodavezető munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig heti minimum 25 óra vállalása
  • Akár 40 órában is dolgozhatsz

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Diákévek után főállású munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet