Mind-Diák Szövetkezet
A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte. A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben otthoni munkavégzési lehetőség vár.

Adminisztrációs gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Fénymásolás
  • Szkennelés
  • TMO folyamatok nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú nappali tagozatos tanulmányok
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig heti minimum 10 órában
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Lehetőség tanulási és fejlődési területek megismerésére
  • Igény szerinti elméleti képzések
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet