Mind-Diák Szövetkezet

A FedEx 18. kerületi modern logisztikai központjában rendszeresen biztosítunk gyakornoki feladatokat diákoknak részmunkaidőben, hosszú távra. A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül.

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • vámkezeléssel kapcsolatos ügyintézés
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • hétköznapokon számítunk rád, napi 8 órában
  • 7:00-15:00 között
  • heti 40 órás munkavégzés

Amit kínálunk

  • az órabér bruttó 2083 Ft/óra
  • amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2083 Ft lesz
  • minden feladatra betanítunk
  • jó csapat és számos diák munkatárs vár Rád
  • hosszú távú diákmunka-lehetőség

A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel.

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet