A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte.

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Archiválási feladatok
  • Hatósági előírások betartásának felügyelete
  • Külső partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás és kommunikáció

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, heti minimum 30 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 1580 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Home office lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Szakmai fejlődés
  • Konstruktív visszajelzés a munkavégzéssel kapcsolatban
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtérnél

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi/élettudományi tanulmányok

Jelentkezés Amennyiben a diákmunka felkeltette az érdeklődésed, töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni! Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet