A CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. Adminisztrációs csapata

Adminisztrációs folyamatfejlesztő (Superuser) munkatársat

keres a IX. ker. Népliget Center irodaházába.

Mit kínálunk?

  • Gyorsan fejlődő vállalat, stabil munkahely
  • Folyamatos tanulási lehetőség, izgalmas projektek
  • Támogató, közvetlen szakmai közeg, igazi csapatmunka, családias légkör
  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  • Az adminisztrációs csoportok folyamatainak felmérése, azok fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Folyamatfejlesztés során, a csoportvezetők/munkatársak szakmai támogatása
  • Új ismeretekről oktatások megtartása
  • Adminisztrációs munkatársak tudásának felmérése
  • Ismétlő/szinten tartó oktatások megtartása
  • Szintfelmérők éves ütemtervének elkészítése (adminisztrációs csoportonként)
  • Oktatási anyagok éves felülvizsgálata, a frissítésükben való aktív közreműködés
  • Szintfelmérés eredményeinek nyilvántartása, tárolása, kezelése
  • Szerződés-nyilvántartó és adminisztrációs rendszerekben, adott területet/csoportot érintő fejlesztések tesztelése
  • Szerződés-nyilvántartó rendszerekben észlelt hibák jelzése IT felé
  • Részvétel a terület munkáját bemutató beszámolók, riportok készítésében

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Előny, de nem feltétel az 1-2 év biztosítási területen szerzett munkatapasztalat
  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre
  • Rugalmas vagy és problémamegoldó
  • Ügyfél- és szolgáltatás-orientált szemléletű vagy
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, pályázatodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt.