Mobiltoalett Kft
Bővülő csapatunkba

Adminisztrációs és ügyfélszolgálati munkatárs

munkatársat keresünk.
Cégünk építőipari kivitelezésekre és rendezvényekre ad bérbe szanitereket és egyéb rendezvény technikai eszközöket. Vállalkozásunk 2004 óta működik és folyamatosan fejlődik, de a viszonylag (kb. 12-15 fő) kis létszámnak köszönhetően megtartotta családias jellegét.

Főbb feladatok, munkák:

Saját tervezésű programban tárgyi eszközeink rögzítése, napi szinten frissítése (melyik partnernél, hol, menny, mennyiért, stb...), kapcsolattartás az ügyfelek és gépjárművezető kollégák között, egyéb irodai feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

középfokú végzettség, pontos munkavégzés, ügyfél orientáltságú szemlélet, jó kommunikációs képesség,

Amit kínálunk:

Közel 20 éves vállalkozás vagyunk, szabad hétvége és ünnepnapok, korrekt bérezés, családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Jelentkezéseket csatolt önéletrajzzal várjuk.
Cégnév: MOBILTOALETT Kft.