Adminisztrációs és Marketing Gyakornok

Feladatok

  • kongresszusi részvételek, szakmai rendezvények (külsős és belsős) előkészítésében, saját rendezvények szervezésében
  • a cég által támogatott orvosok kongresszusi részvételének adminisztrációjában, engedélyeztetésében
  • kongresszusi regisztrációk és szállások intézésében, nyomon követesében.
  • Kongresszusi dokumentáció kezelése elektronikus rendszerben és papír alapon.
  • Partnerek/HCPk adatainak kezelése (Transzparencia nyilatkozatok, KATA nyilatkozatok, OL kérdőívek stb.)
  • Szerződések, megrendelések írása, nyomon követése és archiválása.
  • Számlák nyomon követése, szkennelése.
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás partnerekkel/szállítókkal.
  • Szállítók létrehozatása és módosítása.
  • Irodaszerek, promóciós anyagok rendelése.
  • Promóciós anyagok összekészítése és postázása látogatók részére.
  • Segítség nyújtás ad hoc irodai feladatokban, pl. fénymásolás, szkennelés, nyomtatás, borítékolás, dokumentumok aláíratása, postázás
  • Leltározás

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgató
  • Magabiztos Excel, Word, PowerPoint és Outlook ismeret
  • angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe
  • Változatos feladatok valós felelősségi körrel
  • Rugalmas munkavégzés, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

heti 25-35 órás munkavégzésre, azonnali kezdéssel, minimum egy éves időtartamra.

Munkavégzés helye

Újpest (1045 Budapest, Tó utca 1-5. Főépület)

Cégnév: Chinoin Zrt. / SANOFI AVENTIS