BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás–fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. A vállalatvezetés támogatására keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Adminisztrációs és Logisztikai Vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Eladott termékek logisztikájának megszervezése: a bejövő megrendelések nyomonkövetése, szállítási folyamatok utánkövetése, szükség esetén vámkezelés, EKÁER ügyintézés ill. vámügyintézés (belföldi és külföldi vámraktárakkal)
  • Adminisztrációs vezetői feladatok ellátása: vállalatirányítási rendszerben (Navision) történő rögzítés, munkatársak koordinálása, archiválás és ügyintézés, együttműködés a szolgáltatókkal, könyveléssel és kontrollinggal
  • Irodavezetői feladatok ellátása: back office tevékenység, bejövő levelek, emailek, telefonhívások kezelése, irodai beszerzések koordinációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú gazdasági/pénzügyi/logisztikai végzettség
  • Vámügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret a gyártócégekkel és anyacégekkel való kommunikáció miatt
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Teljesítményfüggő éves bónusz
  • SZÉP kártya cafetéria
  • Medicover egészségbiztosítás és életbiztosítás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület, tömegközlekedéssel 10 percre Újpalota vasútállomástól
  • Munkaidő: 8:00 -16:30 (rugalmasan van lehetőség 8:30 - 17:00)
  • Amennyiben érdekli a lehetőség várjuk frissített önéletrajzát egy motiváció levél kíséretében a Jelentkezés gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.