1.Az Ön új cége

Elektromos akkumulátorok gyártásának területén globális piacvezető partnerünk részére Könyvelési és adminisztrációs asszisztenst keresünk. A vállalat zöldmezős beruházásával legnagyobb európai egységét építi fel Iváncsán.

2.Az Ön új pozíciója

Könyvelési anyagok, dokumentációk elkészítése
-A könyveléshez szükséges dokumentumok kezelése
-Pénzügyi, könyvelési adatbázisok készítése
-Postázási ügyintézés
-Számlák ellenőrzése, kiküldése

3.Mire van szüksége a sikerhez?

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Alapszintű könyvelési, számlázási, adminisztrációs tudás
-Kommunikációképes angol nyelvtudás
-Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
-Építőipari beruházáson szerzett tapasztalat előnyt jelent

4.Mire számíthat partnerünktől?

-Versenyképes fizetés
-Lehetőség Magyarország legnagyobb beruházásában való részvételre
-Multinacionális munkakörnyezet
-Határozott munkaszerződés

5.Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Cégnév: Hays Czech Republic