ANOR-KER Kft.

Adminisztrációs és irodai asszisztens

A Dr Padló országos hálózatának szombathelyi üzlete a HOMA Centrum bevásárlóközpontban helyezkedik el. Az üzlet fő profilja a kiskereskedelem: laminált padló, vinyl-, SPC padló műpadló, szőnyegek, függönyök, karnisok s egyéb más lakberendezési tárgyak kereskedelmével foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

- Kapcsolattartás a partnerekkel
- Nyilvántartások vezetése, adatbázis kezelés
- Dokumentációk karbantartása
- Projektekhez köthető beérkező papírok rendezése
- Árajánlatok bekérése és készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- Agilis, jó szervező, jó kommunikációs és kapcsolattartó képesség
- Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
- Precizitás
- Microsoft Word és Excel ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Irodai adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
- Változatos feladatok
- Kiváló csapat, jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges

Cégnév: ANOR-KER Kft.