Főbb feladatok:

  • Rendelések fogadása/feldolgozása/rögzítése: email, telefon, fax
  • Új vevők és meglevő vevők adatainak kezelése
  • Vevőkkel való kommunikáció, egyeztetés a rendelésekkel kapcsolatban
  • Számlázás, GLS, Posta címkék elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok: értékesítés, könyvelés, marketing részére

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság
  • Kötelességtudat, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű Word, Excel ismeret
  • Pontosság, probléma megoldó készség, tanácsadási készség
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:

  • Dinamikus, fiatal csapat, modern eszközök
  • Nemzetközi holding cég magyarországi leányvállalata
  • Fix, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix fizetés, + cafetéria + munkába járási támogatás, + negyedéves progresszív bónusz
  • Állandóra bejelentett munkahely, 8 órás, 1 műszakos, 7.30-16.00
  • Kezdés: akár azonnal is
  • Home Office lehetőség: havi 1 hét (fél év után)

Munkavégzés helye: Győr (Ipari park)

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda