Feladatok

  • Telefonos segítségnyújtással foglalkozó ügyfélszolgálati kollégáink támogatása a háttérmunkák feldolgozásában magyar, angol és szerb/horvát nyelven.
  • Az Ügyfelek megoldandó káreseményeivel együtt járó adminisztrációs tevékenységek elvégzése: belföldi és külföldi autómentés; csereautó-, szállás-, szakember szervezés.
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás külföldi partnereinkkel.

MUNKAIDŐ:

  • havi min 90-95 óra vállalása, nyáron min 100-120 óra
  • munkavégzés alapvetően hétfőtől-péntekig, különböző műszakokban történik (6:30 és 18:00 között)
    • plusz 2-3 hétvégi nap vállalása havonta
    • legalább 1 hétköznap délelőtti műszak vállalása hetente
  • a műszakok mindenesetben 4-6-8 órásak (nincs köztes, 3, 5, 7 stb.)

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony, aktív (vagy passzív, ha 25 év alatti a diák) formában,
  • megbízhatóság,
  • aktív, kommunikációs szintű (legalább B2-es) angol és szerb/horvát nyelvtudás,
  • jó kommunikációs készség, talpraesettség, segítőkészség

Előnyt jelent

  • előnyt jelent adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos pörgős csapat
  • rugalmas munkaidő
  • trainingeken való részvétel
  • betanuláshoz szükséges oktatóanyagok és mentor biztosítása
  • céges rendezvényeken, csapatépítőn való részvétel
  • gyümölcs kedd, szezonális ajándékok
  • ajánlási rendszer (bring a friend)
  • hosszútávú munkavégzés esetén, alkalmi jelleggel Home Office lehetőség
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet