Waberer's-Szemerey Logisztika Kft

Csatlakozzon hozzánk

Adminisztrációs csoportvezető – BILK Logisztikai Központ

pozícióba!

Gondolkodtál azon valaha, hogy az élelmiszerek, amelyekből egy hétköznapi estén vacsorát készítesz, vagy a háztartási gépek, amik körülvesznek és kiszolgálnak, milyen utat jártak be, mielőtt nálad célba értek?
A WSZL fontos szereplő a folyamatban: ezeknek a termékeknek a 40%-a mintegy 2700 munkatársunk áldozatos napi munkájának köszönhetően került a boltok polcaira, 800 járművünk és 320,000m2 raktárkapacitásunk bevonásával.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megfelelő készletgazdálkodás biztosítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,  társosztályokkal
  • Raktári erőforrástervezés napi szintű végrehajtása
  • Napi riportok, jelentések elkészítése a vezetője felé
  • Felel az általa irányított csoport munkafegyelem és a határidők betartásáért
  • Logisztikai folyamatok teljes adminisztratív támogatása
  • Vezető munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, főként Excel-ben való munkavégzés ne okozzon gondot
  • Jó szervező, jó probléma megoldó készségek
  • Felsőfokú végzettség
  • Megoldásközpontú gondolkodás, képesség komplex problémák kezelésére, megoldására
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Gyors döntésképesség

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati környezet, méretében és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • Feladat és megoldás orientált környezet, lehetőség értékteremtésre, alkotásra
  • Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes és családias légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud bérigénnyel megjelölt önéletrajzával.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Adminisztráció vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
Cégnév: Waberer s-Szemerey Logisztika Kft