Mind-Diák Szövetkezet

Magyarországon 2014 óta a kutatás-fejlesztés és innováció közfinanszírozású támogatásával kapcsolatos feladatokat elsődlegesen a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal látja el.

Adminisztrációs asszisztens

Feladatok

  • Irodai adminisztrációs feladatok
  • Adatrögzítés, adatellenőrzés
  • Iktatás
  • Számlák ellenőrzése
  • Szkennelés

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, rugalmasan
  • Heti 24 óra diákmunka vállalása (a nyári időszakra)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1259 Ft/óra
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern, irodai környezet

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet