Mind-Diák Szövetkezet

Az Anantara New York Palace Budapest Hotel tökéletes választás mindazoknak, akik szeretnének kicsit elmenekülni a rohanó hétköznapok elől. A hotel kitűnő szolgáltatása és luxus minőségű létesítményei feledhetetlenné teszik a vendégélményt.

Adminisztrációs asszisztens

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok ellátása műszaki területen
  • A műszaki vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 08:00-17:00 között heti minimum 20-25 óravállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1259 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet