Mind-Diák Szövetkezet

Az Anantara New York Palace Budapest Hotel tökéletes választás mindazoknak, akik szeretnének kicsit elmenekülni a rohanó hétköznapok elől. A hotel kitűnő szolgáltatása és luxus minőségű létesítményei feledhetetlenné teszik a vendégélményt.

Adminisztrációs asszisztens

Feladatok

  • A vendégek kérdéseinek megválaszolása, panaszkezelés
  • Beérkező hívások fogadása, esetleges problémák továbbítása az illetékes terület felé
  • Vendégek tájékoztatása
  • E-mailek megválaszolása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Talpraesett, vidám személyiség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő és vasárnap között heti minimum 3-5 nap vállalása
  • Heti minimum 25-30 óra vállalása hétfő és vasárnap között, rugalmasan
  • A hétvégi napok vállalása kiemelten fontos

Amit kínálunk

  • Bruttó 1495 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Barátságos hangulat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet