VIN-FAKTOR Vállalkozási és Pénzügyi Szolgáltató Zrt. partnercégünk alaptevékenysége a követelésvásárlással tulajdonba került követelések (portfolió) kezelése, behajtása és az értékesítéssel történő hasznosítása. Az úgynevezett work-out tevékenységre, a lejárt fizetési határidejű követelések megvásárlására specializálódott.

Feladatok:

  • Ügyfélakták kezelése, szkennelése
  • Adminisztrációs feladatok
  • Archiválás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 8.00 - 17.00 óra között, péntekenként csak 15.00 óráig
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Igényes környezetben végezhető diákmunka

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet