A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálásában. A cégnek fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtson utasainak és tudja, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szüksége. Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Személyi anyagok fűzése
  • Dokumentumok kezelése
  • HR csapat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 9:00-17:00 között
  • Előreláthatólag 3 hónapos időszakra keresünk diákot
  • Heti minimum 3 nap vállalása elvárás
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő

Előnyt jelent:

  • Heti 5 nap vállalása

Kérlek, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet