Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Adminisztráció szakember

Milyen feladataid lesznek?

  • Bejövő posta és egyéb küldemények átvétele iktatása
  • Számlák iktatása és rögzítése a kapcsolódó rendszerbe (JDE)
  • Elektronikusan érkezett dokumentumok továbbítása (e-Cégkapu)
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, partnerekkel és társosztályokkal
  • Hatósági megkeresések kezelése és szkennelése
  • Inkasszók szkennelése
  • Rendezvények lebonyolításának támogatása
  • Számlák igazolása
  • Kapcsolattartás a bank részlegeivel
  • Kimenő levelek előkészítése és iktatása
  • Futárok megrendelése, illetve eligazítása
  • Winpa iktató program adatbázis kezelése, fejlesztésekben való részvétel
  • Közreműködés a Postázót érintő projektekben és tesztelésekben

Mit várunk tőled?

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Postaforgalmi folyamatok ismerete előny
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny
  • Gépírás előny
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Monotonitás tűrés
  • Priorizálási képesség

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőn.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Róbert Károly körút 61-65.

Mire számíthatsz jelentkezésedet követően?
Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig személyes interjút követően adunk neked visszajelzést.

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.