Mind-Diák Szövetkezet
A Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettség jegyében gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni csapatuknak, most jelentkezhetsz!

Adminisztráció gazdasági területen - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező kárigények adminisztrálása
  • beérkezett számlák feldolgozása, rögzítése
  • e-mailek megválaszolása, továbbítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magas szintű MS Office ismeretek (főleg Excel)
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló, megbízható és pontos munkavégzés
  • Munkaidő
  • hétköznaponként irodaidőben végezhető diákmunka
  • minimum heti 20 óra vállalásával
  • rugalmas beosztásban

Amit kínálunk:

  • bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • későbbiekben sávosan emelkedő bérezés akár br. 1550 Ft/óráig
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kellemes munkakörnyezet

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet