Administrátor serverů - Linux Administrator Hradec Králové

  • Plat: 25 000 - 35 000 Kč
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ing. Vladimír Pozdníček
  • Uložit na později
  • Hlídat podobné nabídky
  • Poslat kamarádovi
  • Do sledovaných
ID: 1407084 značka: A2384 Aktualizováno před 1 měsíci

Požadujeme

Inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech! Přečtěte si více informací o této pracovní pozici:
Požadujeme a očekáváme:

- SŠ/VŠ technického zaměřžení, vítán IT směr- instalace a administrace serverů na platformě Linux- znalost OS Linux/Unix  - úroveň instalace a správy- TCP/IP, kancelářský balík MS Office
- znalost způsobů zálohování, znalost skriptovacích jazyků,
- znalost databázových technologií MySQL, Oracle, PostgreSQL,
- prezentační dovednosti, schopnost komunikovat s klientem a v týmu,
- samostatnost a odpovědnost- zájem o nové technologie a odborný růst
- znalost technické AJ

Výhodou je:

- orientace na výsledek- loajalita, komunikativnost a vstřícnost
- pozitivní myšlení
- motivace k odvedení dobrých výsledků v práci a zájem se rozvíjet- zájem uplatnit své schopnosti a pracovat na dlouhodobém růstu

Nabídka

- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech,
- práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí,
- zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
- počáteční i dlouhodobé vzdělávání a osobní rozvoj

Pracovní náplň

- správa webhostingových serverů
- správa, instalace a konfigurace firemních a klientských serverů
- instalace a aktualizace firemních aplikací
- dohled nad firemní infrastrukturou a její správa- technická podpora sítí a serverů

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot
Ochrana osobních údajů

A my Vám pošleme aktuální nabídky práce z oboru Informační technologie v okrese Hradec Králové

nebo si nastavte vlastní kritéria

'; } else { res_html = '
'; if (data.title != undefined) { res_html += '' + data.title + '
'; } res_html += data['message']; res_html += '
'; } if (data.hide_form_parts) { $('.form-job-to-email-aside__to-hide').hide(); // zde mohu form zmizet (pozor ajax.success != form.success) } //console.log(res_html); $('.js-subscribe-result').html(res_html); $('#spinner').fadeOut(); }, error: function (data) { $('#spinner').hide(); console.log('An error occurred.'); //console.log(data); }, }); }); $('.email2-wrapper').hide(); var t = 'Nej'; var t2 = 'sem'; var t3 = 'bot'; $('.email2-wrapper input').val(t+t2+' ro'+t3);
IT administrátor (40.-45.000 Kč)
aktivní nabídka
Hradec Králové
Brno
Administrátor projektů EU
Královéhradecký (okres Hradec Králové)
Centrum investic, rozvoje a inovací
IT administrátor
Královéhradecký (okres Rychnov nad Kněžnou)
JOBSTART s.r.o.
Systémový administrátor
Červený Kostelec (okres Náchod)
Kariéra s.r.o.
35000 - 100000 Kč za měsíc
Elektro-inženýr/vývojář
před 2 dny
Hronov (okres Náchod)
Personal Náchod
30000 - 45000 Kč za měsíc
Programátor/ka C#
před 5 dny
okres Náchod
PROFI-MEN, s.r.o.
45 000 - 50 000Kč
Vývojář webových aplikací
před 5 dny
30.000 - 45.000 Kč
Vývojář webové aplikace v .NET
před týdnem
Personal Consult s.r.o.
40000 - 80000 Kč za měsíc
Práce z domu
Technik - programátor CNC strojů
před týdnem
40000 Kč za měsíc
Programátor/ka - analytik delphi/SQL
před týdnem
40 000 - 50 000Kč
Vývojář aplikací v PHP
před týdnem
40.000 - 60.000,- Kč (absolventi od 30.000)
Programátor - vývojář webového řešení aplikace v prostředí .NET
před týdnem
40.000,- až 90.000,- Kč (smluvní mzda, i více dle zkušeností)