Administrátor ERP - vhodné i pro absolventy Plzeň

  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Zadavatel: Adecco Plzeň PP
  • Odpovědná osoba: Kristýna Typovská
  • Uložit na později
  • Hlídat podobné nabídky
  • Poslat kamarádovi
  • Do sledovaných
ID: 1586448 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* dobrá komunikativní znalost NJ nutností
* dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
* zkušenost s ERP systémy výhodou
* chuť učit se nové věci
* samostatnost, proaktivní přístup, týmový duch
* dobré komunikativní dovednosti
* hodné i pro absolventy

Nabídka

* stabilní a perspektivní zaměstnání
* odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
* 13. plat
* 5 týdnů dovolené
* 3 dny sick days
* každoroční navyšování mezd
* stravenky v hodnotě 120,- Kč
* příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 7 000,- Kč ročně
* jazykové kurzy

Pracovní náplň

* podpora správy interního ERP systému
* zadávání a péče o základní data ERP
* řešení uživatelských problémů v ERP
* spolupráce s mateřskou společností v Německu
* školení jednotlivých uživatelů systému
* tvorba návodů a manuálů

Poznámka

V případě Vašeho zájmu odpovězte prosím na daný inzerát. V případě dotazů volejte na tel. 721 260 396.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot
Ochrana osobních údajů

A my Vám pošleme aktuální nabídky práce z oborů Ekonomika, Informační technologie, Ostatní v okrese Plzeň-město

nebo si nastavte vlastní kritéria

'; } else { res_html = '
'; if (data.title != undefined) { res_html += '' + data.title + '
'; } res_html += data['message']; res_html += '
'; } if (data.hide_form_parts) { $('.form-job-to-email-aside__to-hide').hide(); // zde mohu form zmizet (pozor ajax.success != form.success) } //console.log(res_html); $('.js-subscribe-result').html(res_html); $('#spinner').fadeOut(); }, error: function (data) { $('#spinner').hide(); console.log('An error occurred.'); //console.log(data); }, }); }); $('.email2-wrapper').hide(); var t = 'Nej'; var t2 = 'sem'; var t3 = 'bot'; $('.email2-wrapper input').val(t+t2+' ro'+t3);
Konzultant ERP systémů
včera
Plzeň (okres Plzeň-město)
iRecruit, s.r.o.
45000 - 80000 Kč za měsíc
Specialista přepravních nákladů
dnes
Plzeňský (okres Plzeň-město)
Quanta Human Resources CZ s.r.o.
Elektromechanik až 300,-/HOD. i na ŽL
dnes
Lumark s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Šance pro Absolventy i Zkušené - Elektrotechnik
včera
mBlue Czech, s.r.o.
Seřizovač
před 2 dny
CIE development s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc
Příjem zakázek/Zakázkový technik
před 2 dny
Letovač - 1 směna, až 34.0000, nástup ihned, stravenky
před 5 dny
30000 - 34000 Kč za měsíc
Asistent metrologa
před týdnem
Hofmann Wizard s.r.o. Import
Montážní pracovníci do výroby interiérových částí pro automobily
před týdnem
RS agentura práce s.r.o.
140 Kč za hodinu
HR junior konzultant - vhodné i pro absolventy
před týdnem
Seřizovač vstřikolisu až 35.000 - vhodné pro absolventy!
před týdnem
Dýšina (okres Plzeň-město)