CCM Hoki Kft.

Administrativní pracovník/obchodní referent

Főbb feladatok, munkák:

Hledáme nového člena do týmu CCM Hoki Kft.
na pozici

  • organizační a provozní agenda kanceláře
  • správa smluv, evidence písemností, archivace
  • fakturace
  • párování plateb, zápočty, kontrola salda – komunikace ohledně pohledávek a závazků
  • příprava účetních dokladů pro účetní firmu
  • práce s databázovými programy
  • komunikace se zákazníky
  • příprava podkladů a analýz dle požadavku vedení společnosti
  • zpracování docházek, vedení  evidence dovolených

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • komunikace ve slovenském, případně českém jazyce podmínkou
  • znalost maďarštiny
  • základní znalost angličtiny
  • středoškolské vzdělání, 3 roky praxe v administrativě/obchodním odd.
  • znalost MS Office, pokročilá znalost Excelu

Amit kínálunk:

  • 8-hodinová pracovní doba, lze i na zkrácený úvazek 6 hodin
  • místo výkonu práce:  Budapešť XV. kerület
  • nástup ihned

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Cseh (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Szlovák (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1152 Budapest, Rákos út

Po kliknutí na tlačítko"Jelentkezem" prosíme pošlete svůj životopis v českém/slovenském a maďarském jazyce.

Cégnév: CCM Hoki Kft.