• Feladatok:
    • Szereted ha összetettek és változatosak a feladataid? Hatékonyan és effektíven dolgozol hiszen magad is céltudatos személyiség vagy?
      Partnerünk elektronikai érzékelők és csatlakozók gyártásával foglalkoznak és hozzájuk keressük azt a személyt, aki az alábbi feladatokért lenne felelős:

      - munkaügyi feladatok ellátása,
      - új munkavállalók beléptetése,
      - könyvelőkkel való kapcsolattartás,
      - orvosi munkaképességi tesztek szervezése,
      - kilépő papírok intézése
      - bérszámfejtés előkészítése,
      - számlakezelés,
      - beérkező telefonok fogadása,
      - posta intézése,
      - logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása.

  • Elvárások:
    • Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik:

      - legalább 4-5 éves tapasztalattal rendelkeznek a felsorolt feladatokban,
      - középfokú szinten beszélik az angolt.

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Miért érdemes megpályáznod ezt a lehetőséget?

      - nemzetközi, biztos háttér,
      - kiemelkedő bérezés,
      - hosszú távú lehetőség,
      - akár azonnal kezdhetsz.

  • Orientáció:
    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület

  • Fizetés:
  • versenyképes

    Cégnév: Grafton Recruitment Kft.