A Public Cloud (PC), a DT-SySo/Growth Portfolio divízión belül helyezkedik el, az egyik legdinamikusabban fejlődő szervezet. A PC szervezeten belül lefedjük a felhő alapú szolgáltatás különböző szintjeit, mint IaaS (Infrastructure as a Service), PaaS (Platform as a Service). A csapatunk a felhőplatform szolgáltatás, elsősorban a fejlesztők számára épített keretrendszert támogatja. Egyes csapatok a platformon futó alkalmazásokat üzemeltetik, lokális és nemzetközi ügyfeleknek, melyek közt megtalálhatóak autóipari vállalatok, illetve egészségügyi szervezetek. Minőségi szolgáltatásainkat jelenleg, több, mint 100 fős alkalmazás üzemeltető, fejlesztő és egyéb munkafolyamatokat koordináló kollégák professzionális támogatásával fedjük le. Célunk, hogy egy egységben, a legjobb szolgáltató legyünk.

Kiváló lehetőség:

Az egyetemi éveid alatt egy kiváló lehetőség számodra, hogy munkapiaci tapasztalatot szerezz Magyarország legnagyobb ICT szolgáltatójánál. Amennyiben érdekel a technikai világ is, lehetőség van tanulni a felhő alapú IT rendszerekről, alkalmazásokról.

Amennyiben sikeresen be tudsz illeszkedni világunkban, hallgatói jogviszonyod megszűnése után a csapatban folytathatod a karriered főállásban.

Feladatok:

  • Kollégák segítése napi munkájukba
  • Operatív és Csapa vezetők definiálta feladatok elvégzése, úgy mint, rutin feladatok, oktatás szervezése, határidős feladatok követése, megbeszélések szervezése, stb.
  • Riportok készítése, más adminisztratív munka amely a vezetők hatékonyságát támogatja
  • Továbbá, toolok-hoz, asset-hez és más eszközzel kapcsolatos hibabejelentések kezelése, dokumentálása, követése
  • Adminisztratív rendszerben módosítások elvégzése

Elvárások / Requirements

  • Légy nyitott a folyamatos tanulásra
  • Légy elkötelezett és motivált, pozitív és vidám
  • Továbbá belső indíttatásod a szorgalom, a minőségi, precíz munkavégzés, a pontosság
  • Heti legalább 20 óra munkavégzés
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Cégnév: Deutsche Telekom IT Solutions Kft.