Administráció/értékesítési munkatárs

Feladatok

  • rendelések fogadása/feldolgozása/rögzítése: email, telefon, fax
  • új vevők és meglevő vevők adatainak kezelése
  • vevőkkel való kommunikáció, egyeztetés a rendelésekkel kapcsolatban
  • számlázás, GLS, Posta címkék elkészítése
  • adminisztrációs feladatok: értékesítés, könyvelés, marketing részére

Elvárások

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • rugalmasság
  • kötelességtudat, megbízhatóság
  • felhasználói szintű Word, Excel ismeret
  • pontosság, probléma megoldó készség, tanácsadási készség
  • vevőorientált gondolkodás – nagyon fontos
  • angol nyelv – A2/B1

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatal csapat, modern eszközök
  • nemzetközi holding cég magyarországi leányvállalata
  • fix, hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés, + cafetéria + munkába járási támogatás, + negyedéves progresszív bónusz
  • állandóra bejelentett munkahely, 8 órás, 1 műszakos, 7.30-16.00
  • kezdés: akár azonnal is
  • HomeOffice lehetőség: havi 1 hét (fél év után)

Egyéb információ:

Székhely/telephely: Győr (Ipari park) – iroda, raktár

Cégprofil: bútorélzárók, ragasztók, tisztítószerek - kereskedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Kőrisfa utca 20.

A jelentkezéseket önéletrajzzal a "jelentkezés" gombra való megnyomással várjuk.

Cégnév: HRANIPEX Kft.