Admin-IT gyakornok (WHC021042)

A világ vezető gyártó cégének fóti mérnökségi központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban

Feladatok:

  • Telephelyi asszisztens és IT vezető támogatása a különböző projektek, tevékenységek megvalósításában
  • Segítség a telephelyi rendezvények szervezésében, előkészületekben, lebonyolításában (Dolgozói nap, Modern Gyárak Éjszakája, Karácsonyi parti stb.)
  • ERG (Employee Resource Groups, egészséggel, környezetvédelemmel, jótékonysággal kapcsolatos önkéntes tevékenységeket végző) csapatok segítése
  • Árajánlatok bekérése, megrendelések (PO-t) feladása
  • Irodaszerek rendelése, azok kiosztása az igénylőknek
  • Részvétel az angol és magyar nyelvű plakátok, hírlevelek egyéb kommunikációs (online vagy on-site) anyagok elkészítésében, fordításában, formázásában, segítség a plakátok kihelyezésében és leszedésében, hirdetőtáblákon aktuális információk kihelyezésében
  • Nyomtatás, laminálás, szkennelés
  • CodeBase rendszerben segítség nyújtása
  • Recepció munkájának segítése
  • Adminisztrativ jellegű IT témákban nyújt segítséget
  • KEM / HSE szabályok betartása, szabályszegők figyelmeztetése

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érdeklődés az adminisztratív és IT feladatok iránt
  • Folyékony magyar és minimum középfokú, aktív(!) angol nyelvtudás
  • Együttműködő készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos Outlook, Word, Excel használat, beleértve függvényeket, pivot táblákat, és akár ezek tanítása a vezetőknek
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

Fót + home office

Cégnév: EasyHiring Services Kft.