WHC Diák Iskolaszövetkezet

Admin intern - Budapest, XIII. kerület (WHC02990) - Diákmunka

Megbízónk Európa vezető számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői, bérszámfejtési tevékenységet ellátó vállalata, mely magas minőségben nyújt pénzügyi szolgáltatásokat multinacionális partnerei részére. A budapesti szervezet bővülése kapcsán várjuk leendő gyakornokaink jelentkezését!

Feladatok:

    • Bejövő posta iktatása: Küldemények felbontása, iktatása a rendszerben, a levelek kiosztása az irodában.
    • Kimenő posta előkészítése: Borítékolás előkészítése, küldemények iktatása a rendszerben.
    • A napi kimenő küldemény elszállítása és beadása a közeli postafiókhoz.
    • A kimenő küldeményekhez kapcsolódó alkalmankénti postai ügyintézés.

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés

Egyéb információ:

Alapozd meg a jövődet velünk!

Amit kínálunk:

    • Br. 1300 Ft-os órabér
    • Rugalmas munkaidő
    • Modern környezet
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet