A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Addiktológiai szakértő munkatárs

munkakör betöltésére.

Munkakör:

A szakértő munkatárs feladata, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó Települések programjában megvalósuló bűnmegelőzési, drogprevenciós és áldozatsegítő tevékenységek biztosítása, részben központi koordinációs szinten, részben konkrét helyi beavatkozások formájában.

Feladatok:

  • Összefogja, koordinálja a leszakadó településeken megvalósuló addiktológiai tevékenységeket;
  • Részt vesz a bűnmegelőzési, drogprevenciós és áldozatsegítő tevékenységekhez szükséges emberi, szakmai és tárgyi erőforrások tervezésében, megvalósításában, figyelésében és értékelésében;
  • Szakmai együttműködést alakít ki a településvezetőkkel, releváns szakemberekkel, és a kapcsolódó helyi intézményekkel;
  • Képzéssel, esetmegbeszélő műhelyek, workshopok szervezésével és lebonyolításával támogatja a helyi szakemberek munkáját;
  • Részt vesz a komplex drogprevenciós tevékenységek megvalósításában;
  • Támogatja az addiktológiai problémával küzdő személyek egyéni esetvitelét

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Addiktológiai területen szerzett releváns tapasztalat;
  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal;
  • Jó kommunikációs készség és szervezőkészség
  • Magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő személyiség

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapesti központú munkavégzés, heti 2-3 nap vidéki utazásokkal

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Szociális munkás
  • Pszichológus, Mentálhigiénés szakember

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Budapest

A pályázatnak tartalmaznia kell:

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Kft.