MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Adatvizualizációs szakértő

Feladatok

  • Összetett, vizuálisan vonzó és interaktív adatmegjelenítések (dashboardok és riportok) készítése
  • A front-end design mellett feladat a szükséges back end adatbázisok menedzselése
  • Következtetések, összefüggések, összetett matematikai modellek eredményeinek hatékony és egyértelmű kommunikációja
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetések kezdeményezése az üzleti társterületekkel az igények begyűjtésére és a vizualizációk fejlesztésével összefüggésben
  • Új megjelenítési formák és stílusok javaslása és bevezetése a dashboardok használhatóságának javítására és a felhasználók megértésének növelésének érdekében

Amit kérünk

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 2 év adatvizualizációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Power BI vagy Tableau átfogó ismerete
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készségek; kritikus gondolkodás
  • Jó alkalmazkodó képesség a változó prioritásokhoz

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
Cégnév: MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.