Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő univerzális bankjaként küldetésünk, hogy ügyfeleink számára olyan termékeket és szolgáltatásokat nyújtsunk, amelyek segítik őket céljaik elérésében. Amennyiben szívesen dolgoznál érdekes, változatos feladatkörben, és motiválnak a kihívások, jelentkezz csapatunkba!

MI LESZ A FELADATOD?

  • A szervezeten belülről érkező, adatvédelmi tárgyú kérdések megválaszolása
  • Digitalizációs és egyéb projektek adatvédelmi támogatása
  • Belső egyeztetéseken való részvétel, ennek keretében az adatvédelmi osztály álláspontjának képviselete
  • Kapcsolattartás a kapcsolt vállalkozásokkal, támogatás az adatvédelemmel összefüggő feladataik ellátásában

ELVÁRÁSAINK

  • Legalább két éves adatvédelmi tapasztalat versenyszektorban vagy az Adatvédelmi Hatóságnál
  • Magas fokú precizitás
  • Feladatok gyakorlatias megközelítése, megoldása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • Jogászi és szakjogászi végzettség
  • Angol nyelvismeret

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Cégnév: MKB Bank Zrt.