Miskolc a te helyed
MKB Bank Nyrt.
Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő univerzális bankjaként küldetésünk, hogy ügyfeleink számára olyan termékeket és szolgáltatásokat nyújtsunk, amelyek segítik őket céljaik elérésében. Amennyiben szívesen dolgoznál érdekes, változatos feladatkörben, és motiválnak a kihívások, jelentkezz csapatunkba!

Adatvédelmi szakértő

Feladatok:

  • A szervezeten belülről érkező, adatvédelmi tárgyú kérdések megválaszolása
  • Digitalizációs és egyéb projektek adatvédelmi támogatása
  • Belső egyeztetéseken való részvétel, ennek keretében az adatvédelmi osztály álláspontjának képviselete
  • Kapcsolattartás a kapcsolt vállalkozásokkal, támogatás az adatvédelemmel összefüggő feladataik ellátásában

Elvárások:

  • Legalább két éves adatvédelmi tapasztalat versenyszektorban vagy az Adatvédelmi Hatóságnál
  • Magas fokú precizitás
  • Feladatok gyakorlatias megközelítése, megoldása

Előny:

  • Jogászi és szakjogászi végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság
Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MKB Bank Zrt.