Adatvédelmi munkatárs

Feladatok, amik rám várnak

  • belső szabályzatok kialakítása, véleményezése
  • adatvédelmi szerződések készítése, egyéb szerződések adatvédelmi szempontú vizsgálata
  • kapcsolattartás nemzetközi osztályokkal
  • vállalati folyamatok kialakítása, optimalizálása, szabályozása adatvédelmi szempontból
  • adatvédelmi tájékoztatók készítése
  • adatvédelmi oktatások szervezése és megtartása
  • adatvédelmi vonatkozású jogszabályfigyelés

Amit magammal hozok

  • felsőfokú végzettség
  • adatvédelmi területen szerzett tapasztalatot vagy eziányú érdeklődést
  • GDPR és magyar adatvédelmi jogszabályok magabiztos ismeretét
  • tárgyalóképes aktív angolnyelv-tudást
  • magas fokú MS-Office ismereteket
  • önálló munkavégzésre alkalmas, ugyanakkor együttműködő vagyok
  • kiemelkedő pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség jellemez

Előny:

  • jogász vagy szakjogász végzettség
  • németnyelv-tudás
  • online marketinggel, IT alkalmazásokkal kapcsolatos ismeretek

Ami meggyőz

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, 2051 Mészárosok útja 2.

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el a fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.