Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

ADATVÉDELMI JOGÁSZ

(16-0707)

pozícióba.

Feladatok:

  • Információbiztonsági és adatvédelmi rendszer működtetése és fejlesztése,
  • IT biztonsági szabályzatok, folyamatok és protokollok kialakítása,
  • Globális IT auditmenedzsment,
  • GDPR megfelelőség biztosítása,
  • Jövőbeli fejlesztésekhez javaslattétel.

Elvárások:

  • Jogász diploma,
  • Adatvédelmi területen szerzett néhány éves releváns tapasztalat,
  • Aktív angol és német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0707”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.