A MÁV VAGON Kft. munkatársat keres adatvédelmi és közadat közzétételi feladatok ellátására. Várjuk jelentkezését a MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. Megfelelés támogatás szervezetébe.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- részt vesz a Társaság adatvédelmi politikájának és stratégiájának kidolgozásában,
- részt vesz a Társaság adatkezeléseinek kialakításában,
- szakmailag támogatja a Társaság adatkezelési és adatfeldolgozási tevékenységeit,
- ellenőrzi a Társaság által végzett adatkezeléseket és azok vonatkozó előírásoknak való megfelelését,
- vezeti a belső adatvédelmi-, valamint az adatvédelmi incidensek nyilvántartást,
- felügyeli a közérdekű adatok jogszabályi előírások szerinti elektronikus közzétételét, koordinálja a beérkezett egyedi közérdekű és közérdekből nyilvános adatigényléseknek határidőre történő teljesítését, illetve más szervezetek által végzett válaszadásokat,
- részt vesz a megfelelés támogatás operatív tevékenységében, a folyamatos és eseti nyomon követéssel megvalósuló kontroll környezet, kontroll rendszer működtetésében és közreműködik az etikai bejelentő rendszer működtetésében.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség
- felsőfokú adatbiztonsági és adatvédelmi szakjogász, vagy jogi szakokleveles szakember végzettség
- közérdekű adatok közzétételének koordinálásában szerzett tapasztalat
- 2 év szakmai gyakorlat

Előnyként értékeljük
- jogi végzettség
- 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
- angol nyelvtudás

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
- megbízható havi jövedelem
- széleskörű béren kívüli juttatási csomag (SZÉP kártya, önkéntes nyugdíjpénztári- és egészségpénztári hozzájárulás)
- ingyenes vasúti utazás Magyarország egész területén (családtagoknak is) – 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2023-02-28

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.

Cégnév: MÁV VAGON Kft.