A Compliance Igazgatóságunkra keressük új kollégánkat

Adatvédelmi compliance szakértő

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?

  • Compliance adatvédelmi feladatok ellátása, koordinálása,
  • Adatvédelmi hatósággal való kapcsolattartás adatvédelmi vizsgálatok, megkeresések kapcsán,
  • Az adatvédelmi compliance kontrollok érvényesítése, fejlesztése,
  • Közreműködés a compliance tervben meghatározott feladatok végrehajtásában,
  • Közreműködés az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó belső szabályozóknak, külső jogszabályoknak való megfelelésben,
  • Részvétel az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó banki projektekben, a compliance szempontok érvényesítése,
  • Folyamatos tanácsadás, kapcsolattartás az adatvédelmi kérdésekben az érintett üzleti területekkel,
  • Adatvédelmi jogi állásfoglalások kiadása,
  • Compliance kockázatok felmérése, elemzése.

Mit várunk Tőled?

  • Jogi felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 év tapasztalat pénzügyi szektorban, nagyvállalatnál vagy felügyeleti hatóságnál, banki adatvédelmi tapasztalat előnyt jelent,
  • A GDPR rendelkezéseinek magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Önálló, proaktív munkavégzés,
  • Kiváló problémafeltáró és megoldó képesség.

Mit kínálunk?

  • Izgalmas munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Kihívást jelentő szakmai feladatokat, melyeken keresztül tovább mélyítheted szakmai ismereteidet,
  • Szakmai fejlődésedet emellett tréningekkel és továbbképzésekkel támogatjuk,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget professzionális munkakörnyezetben,
  • Fejlődő és innovatív vállalati hátteret,
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.

Cégnév: OTP Bank Nyrt.