K&H Bank Zrt.

adatvédelem kompetencia központ menedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • az adatvédelmi kompetencia központ feladatkörébe tartozó adatvédelemmel kapcsolatos feladatok, folyamatok, eljárások kidolgozása és ezek banki szintű betartatása
  • a banki szintű adatvédelem támogatása, az adatvédelmi megfelelés biztosítása
  • az adatvédelmi szakértők munkájának támogatása, irányítása, ellenőrzése
  • folyamatjavító fejlesztések irányítása a kompetencia központhoz kapcsolódó területeken
  • adatkezelési incidensek feldolgozásának irányítása, ellenőrzése
  • a Bank központi és hálózati területei részére a vonatkozó szabályok alkalmazásával kapcsolatos igények megválaszolása, szakmai támogatás és tanácsadás
  • projektekben a terület képviselete
  • napi feladatokhoz kapcsolódó döntések meghozatala
  • megoldási alternatívák megvalósíthatóságának vizsgálata; automatizált és manuális megoldások optimális kombinációjának kialakítása és nyomon követése
  • üzleti követelmények megfogalmazásának, specifikációk elkészítésének szakmai irányítása, támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • banki, pénzforgalmi területen szerzett minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • a kapcsolódó jogszabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • adatgyűjtésben, értékelésben és felhasználásban szerzett gyakorlat
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • magas felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • magas szintű kommunikációs és együttműködési készség
  • problémaelemzés és döntési készség
  • önálló munkavégzés, saját terület képviselete
  • nagy teherbírás és stressz tűrés, valamint jó változáskezelés és rugalmasság
  • magas szintű pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban
  • eredményorientáltság, céltudatosság, nyitottság és elkötelezettség

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: K&H Bank Zrt.