Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Szeretnél a motorfejlesztési tesztek kulcsembere lenni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Adatvalidáló mérnök – jármű hajtáslánc tesztelés

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Tesztpadi vizsgálatokat tervezel és kiértékeled az eredményeit - plauzibilitásvizsgálat
  • Kapcsolatot tartasz a fejlesztőmérnökökkel és a tesztpadi operátorokkal
  • Támogatod a tesztpadi üzemeltető osztályt a hibakeresésben
  • Az érvényben lévő előírásoknak megfelelően definiálod és nyomon követed a szabványokat
  • Előkészíted és támogatod a hatósági tanúsító méréseket  (TÜV), kapcsolatot tartasz a minőségbiztosítási osztállyal
  • Jóváhagyod a HW és SW beüzemeléseket

Ha mindehhez:

  • Van már járműmérnöki, minőségbiztosítási mérnöki, vagy hasonló végzettséged
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul/németül szóban és írásban,
  • Ismered a járműveket, hajtásláncokat és ezek tesztkörnyezetét, jártas vagy a nemzetközi szabályozás és mérési szabványok terén
  • Van affinitásod az alapszintű programozáshoz,
  • Precízen és lelkiismeretesen végzed a munkádat,
  • Van tapasztalatod az AVL Concerto használatával, akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzodat.

Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést. Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Cégnév: AVL AUTÓKUT Kft.