Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen.

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Adatvalidáló mérnök

Feladatok:

  • Tesztpadi vizsgálatokat tervezel és kiértékeled az eredményeit - plauzibilitásvizsgálat
  • Hibaelhárítás és támogatás belső felhasználók és ügyfelek számára a teljes mérési láncon keresztül
  • Az érvényben lévő előírásoknak megfelelően definiálod és nyomon követed a szabványokat
  • Előkészíted és támogatod a hatósági tanúsító méréseket a külső auditorok, például a TÜV felé, kapcsolatot tartasz a minőségbiztosítási osztállyal
  • Jóváhagyod a HW és SW beüzemeléseket

Elvárások:

  • Van már járműmérnöki, minőségbiztosítási mérnöki, vagy hasonló végzettséged
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul/németül szóban és írásban,
  • Ismered a járműveket, hajtásláncokat és ezek tesztkörnyezetét, jártas vagy a nemzetközi szabályozás és mérési szabványok terén
  • Van affinitásod az alapszintű programozáshoz,
  • Precízen és lelkiismeretesen végzed a munkádat,
  • Van tapasztalatod az AVL Concerto használatával

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Otthoni munkavégzés lehetősége 50%-ban
  • Izgalmas feladatok
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, várjuk a jelentkezésedet!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Projektmenedzsment
Cégnév: AVL AUTÓKUT Kft.