Adatvagyon menedzsment központ vezető

Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK

  • Központi adattárház infrastrukturális elemeinek tervezése
  • Központi adattárház adatvagyonának kezelése, minőségbiztosítása
  • Az adattárház felhasználóinak kiszolgálására megoldási javaslatok kidolgozása, bevezetésének felügyelete
  • Kapcsolattartás a belső felhasználó területekkel
  • Külső fejlesztők koordinációja
  • A bevezetett technológiai megoldások tesztkoordinációja
  • Ad-hoc és standard riportok készítése az adatvagyon állapotáról
  • Felsővezetés döntéstámogatási anyagainak elkészítése, prezentációja

CSATLAKOZZ, HA

  • Adattárházi területen senior munkakörben szereztél min. 3 év tapasztalatot
  • 2 év közvetlen vezetői tapasztalatod van
  • SQL lekérdezésben szereztél 3 év tapasztalatot
  • Önálló munkavégzés jellemez
  • Asszertívan, világosan kommunikálsz
  • Jó problémamegoldó készség és konfliktuskezelési képesség jellemez
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (informatikai és/vagy közgazdasági

ELŐNY

  • Pénzügyi szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Informatikai, valamint banküzemi és pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM, treasury, befektetés)
  • Adatminőség-menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • PL/SQL, Oracle SQL jártasság, BI adatkezelő és -kiaknázó eszközök ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.

Cégnév: MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.