Moholy-Nagy Művészeti Egyetem

adatvagyon menedzser / Head of Data

kollégát keres.

A 140 éves MOME minden kétséget kizáróan az egyik legizgalmasabb oktatási portfólióval rendelkező egyetem a régióban, a kreatívipar zászlóshajója. Egy éve adták át az új campust a Zugligeti úton, a 21 milliárdos beruházásnak köszönhetően a MOME Európa egyik legmodernebb formatervező intézményévé lépett elő. Ebben a megújult és inspiráló oktatási-és munkakörnyezetben várjuk leendő munkatársunkat, aki az adatvagyon gazdálkodás területén fogja erősíteni a csapatunkat.

Feladatok

  • adatforrások (munkaügyi-, oktatási-, kutatási-, hallgatói-, gazdálkodási-adatforrások) megismerése
  • javaslattétel a kancellárnak az adatvagyon-gazdálkodás és adatvagyon-hasznosítás rendszere kialakítására és működtetésére
  • együttműködés a GDPR-ral kapcsolatban az adatkezelési felelőssel
  • az adatprojekt teljeskörű menedzsmentje és folyamatos fejlesztése
  • döntéstámogató rendszer fejlesztése
    • előrejelzési lehetőségek feltérképezése
    • konkrét javaslatok megfogalmazása, melyek hatékonyabbá tehetik a MOME folyamatait
    • Kommunikációs kampányok támogatása
  • új adatforrások meghatározása
    • javaslattétel az begyűjtendő új adatokra
    • javaslat az adatgyűjtés módjára
  • adatok elemzése, eredmények bemutatása, esetenként a megfelelő vizualizációs technikák alkalmazásával
  • folyamatos optimalizáció
  • jelenlegi adatbázisok fejlesztése
  • automatizáció

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (természettudományos, műszaki, matematikus, fizikus, programozó, statisztikus, közgazdász), vagy annak megfelelő gyakorlati tapasztalat
  • adatmenedzseri / Data Scientist munkakörben szerzett legalább egy év szakmai tapasztalat
  • releváns adatbázis tapasztalat (MS Access, MS SQL Server, MySQL, Oracle ERP, stb.)
  • kvantitatív kutatási területen, projektmenedzsmentben és adatelemzésben szerzett tapasztalat
  • középfokú / tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny

  • felsőoktatásban szerzett tapasztalat
  • a Neptun rendszer ismerete
  • programozási tapasztalat
  • stratégiai szemlélet

Amit kínálunk:

  • támogató, inspiráló csapat
  • fejlődési lehetőség és autonómia
  • kihívásokkal és lehetőségekkel teli munkakör
  • modern munkakörnyezet

Illetmény és juttatások: megállapodás

Az állás azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1121 Budapest, Zugligeti út 9-25.

fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél.

A jelentkezés benyújtás határideje: 2020. november 15.

A jelentkezés benyújtás benyújtásának módja:

Tárgymegjelölése: "adatvagyon menedzser".

Elbírálásának határideje: 2020. november 30.

A jelentkezések elbírálása azonnal megkezdődik és addig folytatódik, amíg a pozíció betöltésre nem kerül.

Cégnév: Moholy-Nagy Művészeti Egyetem