Feladatok

  • Részvétel a vállalati adatstratégia bevezetésében
  • Adat projektek nyomon követése, koordinációja
  • Adatvagyon gazdálkodási nyilvántartások (adatkörök, adatgazdák, etc.) kezelése
  • Segítségnyújtás az üzleti felhasználók számára az adatszótár és kapcsolódó nyilvántartások kezelésében
  • Egyéb, adatvagyon gazdálkodással, adatminőség kezeléssel kapcsolatos napi feladatok elvégzése

Elvárások

  • Struktúrált látásmód
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos attitűd
  • Magabiztosan angol és magyar nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Releváns tapasztalat (adatvagyon gazdálkodás, adatelemző, projekt koordinátor, illetve kapcsolódó területek)
  • SAS platform és eszközök ismerete

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Well-being szolgáltatások
  • Bónusz teljesítménytől függően
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás
  • Munkavállalói Támogató Program
  • Képzések
  • Extra szabadnap
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Világszerte több mint 15 millió ügyfelet szolgálunk ki, és erőnk abból a hatásból fakad, amelyet a közösségeinkre és a környezetünkre gyakorolhatunk.
Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.