KIK VAGYUNK?

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, aminek köszönhetően rendkívül sok szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.

Adattisztítási Csoportunkba keressük új kollégánkat:

Adattisztítási előadó

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Adatgyűjtés, Adatrögzítési feladatok ellátása
  • Hitelezői igénybejelentések előkészítése
  • Iktatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás önkormányzatokkal, földhivatalokkal és közszolgáltatókkal
  • Behajtási eljárással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (NAV)
  • Elhunyt ügyfelek örököseinek felkutatása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Középfokú végzettséget (érettségi)
  • Adatgyűjtésben/adatrögzítésben vagy követeléskezelésben szerzett tapasztalatot
  • Excel magas szintű ismeretét (függvények magabiztos használata, pivot)
  • Terhelhetőséget, monotonitástűrést
  • Pontosságot és megbízhatóságot
  • Előny: közjegyzői irodában szerzett tapasztalat

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafetéria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest XI. kerület Budafoki út

MILYEN MUNKAIDŐBEN DOLGOZHATSZ?

H-CS: 7:30-16:10 P: 7:30-14:30

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva várjuk.
VÁRUNK CSAPATUNKBA!

Cégnév: Díjbeszedő Holding Zrt.