Megváltozott munkaképességű
Hiflylabs Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Adattárház szervező

pozícióba!
A Hiflylabs egy 2012-ben alapított, ma már 150+ fős, magyar tulajdonú vállalkozás. Üzleti intelligencia szakértőink és alkalmazásfejlesztő csapatunk is azon dolgozik, hogy üzleti problémákra biztosítson hatékony megoldásokat. Partnereink széles körben megtalálhatóak a piacon, többek között a pénzügyi, a telekommunikációs és az energia szektorban. A BI minden területén viszünk projekteket, kezdve az adattárház építéstől, az adatbányászaton és a vezetői dashboardok kialakításán keresztül, a komplex Big Data problémák megoldásáig.

Főbb feladatok, munkák:

Csapatunkat egy olyan kollégával szeretnénk bővíteni, aki az alábbi feladatok közül legalább kettőben magabiztos gyakorlati tudással rendelkezik.

FELADATOK:
  • Üzleti igény megértése, egyeztetése és a kapcsolódó adatkörök, adatigények azonosítása
  • Adatpiacok, adattárház tervezése, rendszerterv elkészítése
  • Adatmodellezés
  • ETL folyamatok tervezésében való részvétel
  • Riportok, dashboardok tervezésében/fejlesztésében való részvétel
  • Tesztelés tervezése és végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jártasság üzleti logika felmérésében
  • Hasonló projekten szerzett tapasztalat (adattárház felépítése, migrációja, további fejlesztése)
  • SQL alapos ismerete (oracle ismeretek előnyt jelentenek, de hiányuk nem kizáró)
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség és proaktivitás
  • Problémamegoldó képesség, találékonyság
  • Minőség iránti elköteleződés

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívások nap mint nap – a napi feladatok során ügyelünk arra, hogy kollégáink új kihívásokkal találkozzanak mind üzleti, mind technikai oldalon. Ezek biztosítják a folyamatos fejlődést és a különböző szektorok megismerését is.
  • Szakmai igényesség – munkánkat minőségi szemlélet jellemzi, ennek mentén építkezünk.
  • Összetartó csapat – kiemelten fontos szempont, hogy kollégáink jól működő csapatot alkossanak.
  • Work-life balance – fontosnak tartjuk, hogy a munka keretei a lehető legnagyobb mértékben összeegyeztethetőek legyenek a szabadidővel
  • Szakmai műhely – rendszeresen, havonta több alkalommal szervezünk olyan eseményeket, ahol kollégáink megoszthatják szakmai tapasztalataikat, javaslataikat és diskurzust folytathatnak.
  • Figyelem a cégkultúrán – üzleti és szakmai sikereink mellett büszkék vagyunk arra is, hogy a cégben sikerült felépíteni egy szociális összetartó erőt, ami egymás segítésén és a kölcsönös tiszteleten alapul. Folyamatosan dolgozunk azon, hogy ezt ápoljuk.
  • Egyéni mentorálás – legyen szó szakmai problémáról vagy humán témájú kérdésekről, nálunk minden munkatárs számíthat egyéni mentori támogatásra.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: Hiflylabs Kft.