DLM Solutions Kft.

Adattárház szakértő

Többszörösen innovációs díjjal kitüntetett cég keres Adattárház szervező, szakértő, riport készítő  munkatársat szolnoki irodájába.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyviteli folyamatok, ügyféligények megismerése, szolgáltatandó és adattárházba kerülő adatok körének definiálása
  • Adattárház tervezési, fejlesztési, tesztelési és üzemeltetési feladatok
  • Adattöltő eljárások készítése
  • Ad-hoc jellegű lekérdezések, riportkészítési feladatok
  • Előre definiált riportkészítési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magas szintű SQL, SPL ismeretek
  • Adatmodellezési tapasztalat
  • BI rendszerekkel kapcsolatos ismeret
  • Riport tervezési és fejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • BI tapasztalat (pl PowerBI)

Amit kínálunk:

  • “A” osztályú irodaházban minőségi körülmények közötti munkavégzést
  • Kiváló szakemberekből álló fiatalos csapatot
  • Versenyképes jövedelmet és kiszámítható életpályát
  • Szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget
  • Havonta céges pizzaparty-t. :)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DLM Solutions Kft.