Miskolc a te helyed

Csatlakozz hozzánk

ADATTÁRHÁZ RENDSZERSZERVEZŐ

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt. a játék, a szórakozás és a nyerés lehetőségét nyújtja játékosainak. Az élmény és a szenvedély azonban nem csak a játékosainkat hajtja, hanem munkavállalóinkat is.
Csatlakozz te is az ország legszerencsésebb csapatához!

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

  • aktív részvétel az informatikai fejlesztésekben, az ehhez kapcsolódó koncepciók véleményezése, követelményspecifikációk elkészítése
  • fejlesztési igények pontos felmérése, elemzése, a fejlesztés követése
  • rendszerek közötti kapcsolatok készségszintű ismerete, tervezésükben való aktív részvétel
  • üzleti- és társterületekkel, valamint a külsős fejlesztőkkel való napi szintű kapcsolattartás
  • riport igények felmérése
  • fejlesztések tesztelésében való részvétel
  • napi működésben felmerülő hibák felderítése

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • rendelkezel szakirányú végzettséggel
  • rendszer és folyamat szemléletű vagy
  • készségszintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Office)
  • SQL nyelvet lekérdező szinten ismered
  • alaposan, megbízhatóan dolgozol
  • proaktívan együttműködő csapatjátékos vagy
  • nyitott vagy az új ismeretek megismerésére

Előnyt jelent:

  • elemzői tapasztalat, valamint ticketing rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Megbízható, stabil és piacvezető vállalati hátteret biztosítunk.
  • Jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz.
  • Összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak.
  • Támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt.
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk.
  • Magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz.
  • Aktív közösséghez és különféle programokhoz csatlakozhatsz (pl. Sport szakosztályok, Szabadidő és Kulturális Egyesület, vállalati Élménynap, Gyereknap, Évzáró esemény).

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
Cégnév: Szerencsejáték Zrt. Kft.