MKB Bank Nyrt.

Adattárház munkatárs feladata, hogy a bank Adattárházával kapcsolatban IFRS9 témában szervezői és riportkészítői feladatokat ellásson. Megértse a felhasználói igényeket, azokat kiszolgálja, illetve szükséges esetén fejlesztéseket menedzseljen.

Adattárház munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a számvitel és kockázati területekkel
  • Egyedi lekérdezések készítése IFRS9 témában
  • Havi standard riportok elkészítése
  • Fejlesztésekhez specifikációk készítése, tesztelése
  • Ad-hoc riportok készítése kockázati illetve számviteli témában
  • Fejlesztés menedzsment

Elvárások:

  • Legalább 3 év tapasztalat IFRS9 területen
  • Felsőfokú közgazdász vagy informatikus-közgazdász végzettség
  • Banki számvitel és/vagy kockázati működés ismerete
  • Vállalati riportkészítő eszközök ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Átlagon felüli számítástechnikai ismeret,
  • Irodai szoftverek (MS Office) magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való készség

Előny:

  • Banki számviteli riportok ismerete
  • SAS, PL/SQL vagy standard SQL programozás alapszintű ismerete
  • Adattárház ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Banki alaprendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési, előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes fizetést adunk
  • Home Office lehetőséget biztosítunk
  • Folyamatos kihívások színezik a feladataidat
  • Szakmai képzésekkel támogatunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőségeket biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúra és jó hangulatú csapat vesz körül

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MKB Bank Zrt.